Van Toen Relax mix bio 10 Milliliter

Artikelnummer
8718657425184
Speciale prijs € 14,24 (adviesprijs) € 16,95
Levertijd: 1 tot 4 werkdagen
  • Snelle levering
  • Grootste assortiment voedingssupplementen van Nederland
  • 14 dagen bedenktijd
  • Veilig en gemakkelijk betalen
  • Met recht van retour (gesloten verpakking)

Van Toen Relax mix bio

Kamille is een prijzige, luxe etherische olie en dat komt omdat er veel bloemen nodig zijn voor het verkrijgen van de etherische olie. Het heeft een frisse, aardse balans met bloemige en houtachtige noten. Ideaal voor momenten van ontspanning, comfort en rust.

Ingredienten
Lavandula angustifolia Oil* (Lavendel), Citrus bergamia Peel Oil* (Bergamot), Cedrus atlantica Bark Oil* (Cederhout), Anthemis nobilis Oil* (Roomse Kamille)
*Biologisch

Gebruik
Verzorging: toevoegen aan basisolie, voor een heerlijke huidverzorging of massage.
Verdampen: deze geur heeft een zacht en kalmerend karakter door de geuren van Lavendel en Kamille.

Waarschuwingen
Hou essentiële oliën weg bij kinderen. Als je zwanger bent of als je een hoge bloeddruk hebt, hartproblemen of andere medische aandoeningen, laat je dan adviseren vóór gebruik. Ook als je een zeer gevoelige huid hebt is het beter om even advies te vragen of een testje te doen op een klein stukje van je huid.

 

 

Meer informatie
Biologisch Nee
Levertijd 1 tot 4 werkdagen
Merk Van Toen
Geneesmiddel Nee
Homeopatisch Geneesmiddel Nee
Gratis verzending Nee