Sinaspril Paracetamol vloeibaar 120mg 100 Milliliter

Artikelnummer
8713091022357
€ 5,99
Levertijd: 1 tot 4 werkdagen
  • Snelle levering
  • Grootste assortiment voedingssupplementen van Nederland
  • 14 dagen bedenktijd
  • Veilig en gemakkelijk betalen
  • Met recht van retour (gesloten verpakking)

Sinaspril paracetamol 120 vloeibaar is een pijnstillend en koortsverlagend middel. Door de vloeibare vorm kan het makkelijker door kinderen worden doorgeslikt. Ook kan het worden vermengd door bijvoorbeeld een fruithapje of zuivelproduct. De bananensmaak vergemakkelijkt de inname door kinderen. Sinaspril paracetamol 120 vloeibaar veroorzaakt geen maag- en darmklachten.

Samenstelling Sinaspril Paracetamol vloeibaar 120mg 100 Milliliter

n.v.t

Ingrediënten Sinaspril Paracetamol vloeibaar 120mg 100 Milliliter

De werkzame stof in dit middel is: paracetamol. De hulpstoffen in dit middel zijn: propyleenglycol (E1520), natriumbenzoaat (E211), glycerol (E422), sorbitol (E420), sucrose, bananen-essence, roodmengsel (E122/E124), citoenzuur (E330), ethanol, natriumchloride, gedemineraliseerd water.

Gebruiksaanwijzing Sinaspril Paracetamol vloeibaar 120mg 100 Milliliter

De stroop kan onverdund worden ingenomen. De stroop mag op een lege maag worden ingenomen. De doseerlepel bestaat uit twee doseerdelen; het kleine gedeelte doseert 2.5 ml stroop, het grote gedeelte 5 ml. De behandeling dient zo kort mogelijk te zijn in zo laag mogelijke dosering. Na het innemen van uw dosis paracetamol moet u minimaal 4 uur wachten met het nemen van een volgende dosis, ook wanneer de klachten eerder terugkomen. De aangegeven dosering per 24 uur niet overschrijden vanwege het risico op ernstige schade aan de lever. Niet gebruiken in combinatie met andere paracetamol bevattende producten. Wanneer de symptomen van pijn en/of koorts weer opkomen, kan toediening herhaald worden volgens aangegeven doseringsschema. Als de pijn langer dan 5 dagen of de koorts langer dan 3 dagen aanhoudt of erger wordt, neem dan contact op met uw arts. Bij kinderen tot 4 jaar wordt toediening gedurende meer dan 2 dagen ontraden.

Bewaaradvies Sinaspril Paracetamol vloeibaar 120mg 100 Milliliter

Buiten het zicht en bereik van kinderen houden. Bewaar dit product niet boven 25°C. Dit middel niet meer gebruiken na de datum die op de verpakking en het etiket is vermeld achter 'Niet te gebruiken na'. N het openen van de glazen fles is Sinaspril paracetamol 120 vloeibaar 6 maanden houdbaar.

Meer informatie
Biologisch Nee
Levertijd 1 tot 4 werkdagen
Merk Sinaspril
Geneesmiddel Ja
Homeopatisch Geneesmiddel Nee
Gratis verzending Nee