Nutribel Mediterraans spread glutenvrij bio 190 Milliliter
- Snelle levering
- Grootste assortiment voedingssupplementen van Nederland
- 14 dagen bedenktijd
- Veilig en gemakkelijk betalen
- Met recht van retour (gesloten verpakking)
Nutribel Mediterraans spread glutenvrij bio
100% plantaardig broodbeleg, glutenvrij, zonder gist.
Ingrediënten
Groenten (courgette, aubergine, rode paprika, ui)*, zonnebloempitten*, zonnebloemolie *, water, tomatenpuree*, azijn*, aardappelvlokken*, zout, lijnzaadmeel*, natuurlijk aroma peper, natuurlijk ui aroma, natuurlijke komijnaroma, natuurlijke knoflookaroma, gedehydrateerde oregano (0,15%), stabilisator (xanthaangom).
*van gecontroleerde biologische teelt
| Voedingswaarde per 100g | |
| Energie | 1280 kJ / 2307 kcal |
| Vetten - waarvan verzadigde vetzuren |
28 g 2.3 g |
| Koolhydraten - waarvan suikers |
6.1 g 2.7 g |
| Vezels | 3.2 g |
| Eiwitten | 5.4 g |
| Zout | 1.6 g |
Gebruik
Heerlijk op brood, maar ook lekker als dip of dressing met wat yoghurt.
Bewaren
Bewaren tussen 4 en 21°C. Eens geopend, koel en donker bewaren (4-7°C) en binnen 5 dagen consumeren
Fabrikant/distributeur
Marma bv
Fred Chaffartlaan 11
3300 Tienen
België
| Biologisch | Nee |
|---|---|
| Levertijd | 1 tot 4 werkdagen |
| Merk | Nutribel |
| Geneesmiddel | Nee |
| Homeopatisch Geneesmiddel | Nee |
| Gratis verzending | Nee |