Nutribel Inca bessen raw bio 150 Gram
- Snelle levering
- Grootste assortiment voedingssupplementen van Nederland
- 14 dagen bedenktijd
- Veilig en gemakkelijk betalen
- Met recht van retour (gesloten verpakking)
Nutribel Inca bessen raw bio
Biologische raw incabessen
Incabessen groeien aan de Physalis Peruviana, een overblijvende plant uit de nachtschadefamilie en afkomstig uit het Zuid Amerikaanse Amazonegebied. Ze zijn ook gekend als "de zonnige vruchten". Deze fruitsoort met hoge voedingswaarde zit vol eiwitten. De zachte bessen zijn geel en klein, zo'n 1 tot 2 cm in doorsnede. Ze zijn uitermate zoet aan de buitenkant en zitten binnenin boordevol knapperige zaadjes met citrusaroma. Dit geeft hen de zo kenmerkende zoetzure smaak. Incabessen worden doorgaans gedroogd verkocht en lijken zo wat op de sultanarozijnen. Ze zijn uitermate rijk aan heilzame vitaminen, mineralen en andere essentiële nutriënten zoals: eiwitten, vitamine C, vitamine A en B, bioflavonoïden en pectine. Lekker om gewoon gedroogd te eten, of in combinatie met cacao nibs, noten en allerhande andere gedroogde vruchten zoals gojibessen.
Ingrediënten
100% biologische inca bessen*.
*van biologische teelt
Kan gluten, sesam, soja en noten bevatten.
| Voedingswaarde per 100g | |
| Energie | 1395 kJ / 418 kcal |
| Vetten - waarvan verzadigde vetzuren |
0.5 g 0.1 g |
| Koolhydraten - waarvan suikers |
22 g 8 g |
| Vezels | 7 g |
| Eiwitten | 2 g |
| Zout | 0.1 g |
Fabrikant/distributeur
Marma bv
Fred Chaffartlaan 11
3300 Tienen
België
| Biologisch | Nee |
|---|---|
| Levertijd | 1 tot 4 werkdagen |
| Merk | Nutribel |
| Geneesmiddel | Nee |
| Homeopatisch Geneesmiddel | Nee |
| Gratis verzending | Nee |