Nutribel Havermout glutenvrij bio 450 Gram
Artikelnummer
5400910300323
€ 4,19
Levertijd:
Tijdelijk niet leverbaar
- Snelle levering
- Grootste assortiment voedingssupplementen van Nederland
- 14 dagen bedenktijd
- Veilig en gemakkelijk betalen
- Met recht van retour (gesloten verpakking)
Nutribel Havermout glutenvrij bio
Biologische glutenvrije havermout
Biologische havermout, eenvoudig en natuurlijk en bovendien glutenvrij.
Ingrediënten
Glutenvrije haver*.
*van gecontroleerde biologische teelt
| Voedingswaarde per 100g | |
| Energie | 1550 kJ / 370 kcal |
| Vetten - waarvan verzadigde vetzuren |
8 g 1.6 g |
| Koolhydraten - waarvan suikers |
55 g 1.2 g |
| Vezels | 11 g |
| Eiwitten | 14 g |
| Zout | 0.01 g |
Fabrikant/distributeur
Marma bv
Fred Chaffartlaan 11
3300 Tienen
België
| Biologisch | Nee |
|---|---|
| Levertijd | Tijdelijk niet leverbaar |
| Merk | Nutribel |
| Geneesmiddel | Nee |
| Homeopatisch Geneesmiddel | Nee |
| Gratis verzending | Nee |