Nutribel Havermeel glutenvrij bio 500 Gram
Artikelnummer
5400910301160
€ 4,75
Levertijd:
Tijdelijk niet leverbaar
- Snelle levering
- Grootste assortiment voedingssupplementen van Nederland
- 14 dagen bedenktijd
- Veilig en gemakkelijk betalen
- Met recht van retour (gesloten verpakking)
Nutribel Havermeel glutenvrij bio
Biologisch glutenvrij havermeel
Nutribel Havermeel bio & glutenvrij 500g. Havermeel is een goede vervanger van tarwemeel. Doordat het (van nature) geen gluten bevat is het minder aan te raden om van 100% havermeel bijvoorbeeld een brood/cake te bakken, omdat havermeel minder rijst. Met havermeel maak je bijvoorbeeld pannenkoeken, koekjes en taart.
Ingrediënten
Glutenvrije Haver 100%*.
*van biologische teelt
| Voedingswaarde per 100g | |
| Energie | 1660 kJ / 396 kcal |
| Vetten - waarvan verzadigde vetzuren |
6.6 g 1.4 g |
| Koolhydraten - waarvan suikers |
67.9 g 0.6 g |
| Vezels | 9 g |
| Eiwitten | 14.2 g |
| Zout | 0.015 g |
Fabrikant/distributeur
Marma bv
Fred Chaffartlaan 11
3300 Tienen
België
| Biologisch | Nee |
|---|---|
| Levertijd | Tijdelijk niet leverbaar |
| Merk | Nutribel |
| Geneesmiddel | Nee |
| Homeopatisch Geneesmiddel | Nee |
| Gratis verzending | Nee |