Nutribel Aubergine spread glutenvrij bio 180 Gram
- Snelle levering
- Grootste assortiment voedingssupplementen van Nederland
- 14 dagen bedenktijd
- Veilig en gemakkelijk betalen
- Met recht van retour (gesloten verpakking)
Nutribel Aubergine spread glutenvrij bio
100% plantaardig broodbeleg, glutenvrij, zonder gist.
Ingrediënten
Groenten (aubergine (26%), knolSELDERIJ, ui, wortel)*, zonnebloemolie*, water, zonnebloempitten*, tomatenpuree*, aardappelvlokken*, azijn*, zout, suiker*, natuurlijk peperaroma, natuurlijke uienaroma, natuurlijk komijnaroma, natuurlijk knoflookaroma, vlasmeel*, stabilisator (xanthaangom).
*van gecontroleerde biologische teelt
| Voedingswaarde per 100g | |
| Energie | 1123 kJ / 269 kcal |
| Vetten - waarvan verzadigde vetzuren |
25 g 2 g |
| Koolhydraten - waarvan suikers |
6.3 g 3.2 g |
| Vezels | 2.3 g |
| Eiwitten | 3.1 g |
| Zout | 1.3 g |
Gebruik
Heerlijk op brood, maar ook lekker als dip of dressing met wat yoghurt.
Bewaren
Bewaren tussen 4 en 21°C. Eens geopend, koel en donker bewaren (4-7°C) en binnen 5 dagen consumeren.
Fabrikant/distributeur
Marma bv
Fred Chaffartlaan 11
3300 Tienen
België
| Biologisch | Nee |
|---|---|
| Levertijd | 1 tot 4 werkdagen |
| Merk | Nutribel |
| Geneesmiddel | Nee |
| Homeopatisch Geneesmiddel | Nee |
| Gratis verzending | Nee |