Nurofen Fastine liquid caps 200 mg 10 Capsules
Artikelnummer
5000158106017
€ 4,49
Levertijd:
1 tot 4 werkdagen
- Snelle levering
- Grootste assortiment voedingssupplementen van Nederland
- 14 dagen bedenktijd
- Veilig en gemakkelijk betalen
- Met recht van retour (gesloten verpakking)
Ibuprofen behoort tot een groep medicijnen die niet-steroïde ontstekingsremmers (NSAID’s) worden genoemd. Deze medicijnen bieden verlichting doordat ze invloed hebben op de manier waarop het lichaam reageert op pijn en hoge temperatuur. Nurofen Fastine wordt gemakkelijk in het lichaam afgebroken en de werkzame stof die uit de capsule vrijkomt, wordt gemakkelijk door het lichaam opgenomen om snel naar de plaats van de pijn te gaan.
Samenstelling Nurofen Fastine liquid caps 200 mg 10 Capsules
n.v.tIngrediënten Nurofen Fastine liquid caps 200 mg 10 Capsules
De werkzame stof in dit middel i:s ibuprofen. De hulpstoffen in dit middel zijn: Vulling: - Macrogol 600 - Kaliumhydroxide (minimale zuiverheid 85%) - Gezuiverd water Omhulsel van de capsule: - Vloeibaar sorbitol (E420), gedeeltelijk gedehydreerd - Gelatine - Ponceau 4R (E124) Inkt: Opacode WB white NS-78-18011 (bestaand uit titaandioxide (E171), propyleenglycol, hydroxypropylmethylcellulose (E464).Gebruiksaanwijzing Nurofen Fastine liquid caps 200 mg 10 Capsules
Bij volwassenen en jongeren vanaf ongeveer 40 kg: Aanvangsdosis: neem 1 of 2 capsules (200 mg of 400 mg ibuprofen) met water in. Neem indien nodig extra doses van 1 of 2 capsules (200 mg tot 400 mg ibuprofen) in, maar neem nooit meer in dan in totaal 6 capsules in 24 uur. De periode tussen twee doses mag voor de dosis van 200 mg niet korter zijn dan 4 uur en voor de dosis van 400 mg niet korter dan 6 uur. Bij kinderen vanaf 20 kg (ongeveer 6 jaar) tot 39 kg lichaamsgewicht: Nurofen Fastine mag bij kinderen alleen worden gebruikt als zij ten minste 20 kg wegen. De maximale totale dagdosis ibuprofen bedraagt 20-30 mg per kg lichaamsgewicht, verdeeld over 3 tot 4 enkelvoudige doses. De periode tussen twee doses mag niet korter zijn dan 6 uur. U mag de maximale aanbevolen dagdosis niet overschrijden. De totale dosis van 30 mg/kg per 24 uur mag nooit worden overschreden. Voor Nurofen Fastine kunt u voor kinderen de volgende toedieningsinstructie toepassen: Kinderen 20 kg – 29 kg 1 capsule (200 mg ibuprofen) Neem na een tussenpoos van ten minste 8 uur indien nodig nog een capsule in. Per 24 uur mogen niet meer dan 3 capsules (tot 600 mg ibuprofen) worden ingenomen. Kinderen 30 kg – 39 kg 1 capsule (200 mg ibuprofen) Neem na een tussenpoos van ten minste 6 tot 8 uur indien nodig nog een capsule in. Per 24 uur mogen niet meer dan 4 capsules (tot 800 mg ibuprofen) worden ingenomen. Uitsluitend voor oraal en kortdurend gebruik. Niet op kauwen.Bewaaradvies Nurofen Fastine liquid caps 200 mg 10 Capsules
Buiten het zicht en bereik van kinderen houden. Gebruik dit medicijn niet meer na de uiterste houdbaarheidsdatum. Die is te vinden op de doos en de blisterverpakking na ‘EXP’. Daar staat een maand en een jaar. De laatste dag van die maand is de uiterste houdbaarheidsdatum. Bewaren beneden 25°C. Bewaren in de oorspronkelijke verpakking. Spoel medicijnen niet door de gootsteen of de WC en gooi ze niet in de vuilnisbak. Vraag uw apotheker wat u met medicijnen moet doen die u niet meer gebruikt. Ze worden dan op een verantwoorde manier vernietigd en komen niet in het milieu terecht.Biologisch | Nee |
---|---|
Levertijd | 1 tot 4 werkdagen |
Merk | Nurofen |
Geneesmiddel | Ja |
Homeopatisch Geneesmiddel | Nee |
Gratis verzending | Nee |