Nicotinell TTS10 7mg 14 stuks

Artikelnummer
8712995010422
€ 35,98
Levertijd: 1 tot 4 werkdagen
  • Snelle levering
  • Grootste assortiment voedingssupplementen van Nederland
  • 14 dagen bedenktijd
  • Veilig en gemakkelijk betalen
  • Met recht van retour (gesloten verpakking)

Nicotinell behoort tot de groep geneesmiddelen die gebruikt worden als hulpmiddel bij het stoppen met roken. Nicotinell is een pleister welke u aanbrengt op de huid, vergelijkbaar met een pleister dat een geneesmiddel bevat in de zijde die op de huid kleeft. Dit geneesmiddel wordt gebruikt om de ontwenningsverschijnselen van nicotine te verlichten bij nicotineafhankelijkheid wanneer u wenst te stoppen met roken.

Samenstelling Nicotinell TTS10 7mg 14 stuks

n.v.t.

Ingrediënten Nicotinell TTS10 7mg 14 stuks

De werkzame stof in dit middel is: nicotine. De hulpstoffen in dit middel zijn: basisch gebutyleerd metacrylaat copolymeer (Eudragit E 100), polyesterfolie gecoat met aluminium, acrylaat-vinylacetaat copolymeer (Duro-Tak 387- 2516), medium-chain triglyceriden (Miglyol 812), papier 26 g/m², gesiliconizeerde, met aluminium gecoate polyesterfilm, bruine inkt.

Gebruiksaanwijzing Nicotinell TTS10 7mg 14 stuks

Knip het zakje met een schaar open en verwijder de pleister. Let op niet in de Nicotinell pleister te knippen. Verwijder de voorgesneden afneembare folie aan de zijde van de pleister. Dit is de zijde waar het actieve bestanddeel vrijkomt en in contact zal zijn met uw huid. Breng onmiddellijk na het verwijderen van de beschermfolie de pleister aan op een schoon en onbeschadigd (vrij van sneden, schrammen of schaafwonden), droog deel van de huid met weinig beharing zoals schouderblad, heup, buitenzijde van de arm, etc. Vermijd zones die veel bewegen zoals gewrichten en plaatsen die tegen de kleding wrijven. Het mag niet op een rode of geïrriteerde huid worden aangebracht. De volledige, niet doorgesneden pleister aanbrengen op het lichaam. Om een goede aanhechting te bekomen, de volledige buitenzijde van de pleister met de handpalm stevig aandrukken gedurende minstens 10-20 seconden. Zorg ervoor dat de patch goed hecht aan de randen. Laat de pleister gedurende 24 uur op zijn plaats. Indien u moeilijkheden ondervindt bij het slapen, raadpleeg dan uw arts of apotheker. Vervang de Nicotinell pleister om de 24 uur. Breng de pleister ook telkens op een andere plaats van het lichaam aan en vermijd, indien mogelijk, eenzelfde plaats te gebruiken gedurende 7 dagen om irritatie (roodheid) of beschadiging te voorkomen. Handen moeten grondig worden gewassen na het aanbrengen van pleisters voor transdermaal gebruik om irritatie van de ogen met nicotine van de vingers te voorkomen. Wanneer u de pleister verwijdert, moet u deze in tweeën vouwen, met de klevende zijde naar mekaar toe en plaats het in het sachet waaruit u zojuist de nieuwe pleister hebt genomen, alvorens deze weg te gooien en houdt buiten zicht en bereik van kinderen. Indien u voor langere tijd gaat zwemmen in zee of een zwembad, heeft u 2 mogelijkheden: - vooraleer te gaan zwemmen de pleister verwijderen en onmiddellijk terug in de verpakking steken. Het is mogelijk nadien de pleister terug aan te brengen; - de pleister bedekken met een waterdichte pleister gedurende de hele tijd dat u zwemt. Indien u een korte douche neemt, mag de pleister op zijn plaats blijven. Vermijd echter de douchestraal rechtstreeks op de pleister te richten.

Bewaaradvies Nicotinell TTS10 7mg 14 stuks

Buiten het zicht en bereik van kinderen houden. Bewaren beneden 25 °C. Gebruik dit geneesmiddel niet meer na de uiterste houdbaarheidsdatum. Die is te vinden op de verpakking na “EXP”. Daar staat een maand en een jaar. De laatste dag van die maand is de uiterste houdbaarheidsdatum. Spoel geneesmiddelen niet door de gootsteen of de WC en gooi ze niet in de vuilnisbak. Vraag uw apotheker wat u met geneesmiddelen moet doen die u niet meer gebruikt. Ze worden dan op een verantwoorde manier vernietigd en komen niet in het milieu terecht.

Meer informatie
Biologisch Nee
Levertijd 1 tot 4 werkdagen
Merk Nicotinell
Geneesmiddel Ja
Homeopatisch Geneesmiddel Nee
Gratis verzending Nee