La drome Examen bio 20 Milliliter

Artikelnummer
3486330089958
Speciale prijs € 15,23 (adviesprijs) € 17,50
Levertijd: 1 tot 4 werkdagen
  • Snelle levering
  • Grootste assortiment voedingssupplementen van Nederland
  • 14 dagen bedenktijd
  • Veilig en gemakkelijk betalen
  • Met recht van retour (gesloten verpakking)

Gedurende een examenperiode kan men vaak gespannen en rusteloos zijn. Hierdoor kan een gebrek aan mentale kracht optreden, met twijfels over eigen kunnen en het gevoel onvoldoende kennis te hebben. Het bloesemcomplex Examen kan helpen zelfvertrouwen op te bouwen om met de nodige rust en helderheid van geest de examenperiode te beginnen.

Ingrediënten La drome Examen bio 20 Milliliter

5 bloesemremedies: Loodkruid/Cerato (Ceratostigma willmottiana), Haagbeuk/Heather (Carpinus betulus), Reuzenbalsemien/Impatiens (Impatiens glandulifera), Lariks/Larch (Larix decidua), Maskerbloem/Mimulus (Mimulus guttatus) - Glutenvrij niet-gecertificeerd - Zonder suikertoevoeging - Lactosevrij - Vegan

Gebruiksaanwijzing La drome Examen bio 20 Milliliter

De bloesemcomplexen van ladrôme zijn heel eenvoudig in gebruik dankzij een spraysysteem. De aangeraden dosering is: 2 verstuivingen onder de tong, 4 maal per dag. Voor kinderen vanaf 6 jaar kunnen de verstuivingen in een glas water gedaan worden, teneinde een verdunde en drinkbare oplossing te verkrijgen. Aangezien ze werden aangemaakt volgens de voorschriften van Dr Bach met een biologische cognac, hebben de bloesemcomplexen een alcoholgehalte van 40°. Ze worden dan ook afgeraden voor zwangere vrouwen en kinderen onder de 6 jaar.

Bewaaradvies La drome Examen bio 20 Milliliter

koel droog en afgesloten

Meer informatie
Biologisch Ja
Levertijd 1 tot 4 werkdagen
Merk La drome
Geneesmiddel Nee
Homeopatisch Geneesmiddel Nee
Gratis verzending Nee