Heel Vinceel H mond & keelspray 20 Milliliter

  Gratis verzending vanaf €75,- aan Heel producten
Artikelnummer
8714725038638
€ 11,69
Levertijd: 1 tot 4 werkdagen
  • Snelle levering
  • Grootste assortiment voedingssupplementen van Nederland
  • 14 dagen bedenktijd
  • Veilig en gemakkelijk betalen
  • Met recht van retour (gesloten verpakking)

Homeopathisch geneesmiddel zonder specifieke therapeutische indicatie toegepast volgens de principes van de homeopathische geneeswijze. Door een wetswijziging mag er sinds juli 2012 op de verpakking of in de bijsluiter van Homeopathische geneesmiddelen niet meer vermeld worden waar het middel voor bedoeld is. Heeft u vragen over dit product of andere homeopathisch geneesmiddelen kunt u contact opnemen met een van onze gediplomeerde drogisten. Daarnaast staat er op de website van zelfzorg.nl een historisch overzicht van homeopathische geneesmiddelen met daarin de registratie van voor 2013.

Samenstelling Heel Vinceel H mond & keelspray 20 Milliliter

n.v.t.

Ingrediënten Heel Vinceel H mond & keelspray 20 Milliliter

De werkzame stoffen in dit middel zijn: Apis mellifica D8, Belladonna D6, Calendula officinalis D4, Echinacea purpurea D6, Phytolacca decandra D4, Plantago major D4, Salvia officinalis D4, Vincetoxicum officinale D6. De hulpstoffen in dit middel zijn ethanol, water, glycerine.

Gebruiksaanwijzing Heel Vinceel H mond & keelspray 20 Milliliter

Vinceel H mond- en keelspray is een spray voor lokaal gebruik. Voor gebruik dient de arm van de spraypomp in de mond of keelholte te worden gericht. Voor het eerste gebruik het pompje enkele malen indrukken. Aanbevolen wordt niet te inhaleren tijdens het vernevelen. Opgelet: niet in de ogen verstuiven.

Bewaaradvies Heel Vinceel H mond & keelspray 20 Milliliter

Buiten het zicht en bereik van kinderen houden. Bewaren beneden 25 °C, bewaren in de originele verpakking. Gebruik de flacon mond‐ en keelspray maximaal 6 maanden na openen. Gebruik dit medicijn niet meer na de uiterste houdbaarheidsdatum. Die is te vinden op de verpakking na EXP. De eerste twee cijfers duiden de maand aan, de volgende vier het jaartal. De laatste dag van die maand is de uiterste houdbaarheidsdatum. Spoel medicijnen niet door de gootsteen of de wc en gooi ze niet in de vuilnisbak. Vraag uw apotheker wat u met medicijnen moet doen die u niet meer gebruikt. Als u medicijnen op de juiste manier afvoert worden ze op een juiste manier vernietigd en komen ze niet in het milieu terecht.

Meer informatie
Biologisch Nee
Levertijd 1 tot 4 werkdagen
Merk Heel
Geneesmiddel Nee
Homeopatisch Geneesmiddel Ja
Gratis verzending Nee