Antigrippine Paracetamol 250mg 40 tabletten
Artikelnummer
8710537790825
€ 6,98
Levertijd:
Voor 16:30 besteld, morgen in huis
- Snelle levering
- Grootste assortiment voedingssupplementen van Nederland
- 14 dagen bedenktijd
- Veilig en gemakkelijk betalen
- Met recht van retour (gesloten verpakking)
Paracetamol heeft een pijnstillende en koortsverlagende werking. Coffeïne kan het effect van paracetamol versterken. Vitamine C kan indirect het weerstandsvermogen van het lichaam verhogen. Dit middel behoort tot de groep geneesmiddelen die een pijnstillende en koortsverlagende werking hebben. Dit middel wordt gebruikt bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, spierpijn, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, menstruatiepijn, koorts en pijn na vaccinatie.
Samenstelling Antigrippine Paracetamol 250mg 40 tabletten
n.v.tIngrediënten Antigrippine Paracetamol 250mg 40 tabletten
De werkzame stoffen in dit middel zijn: paracetamol, coffeïne en vitamine C. De hulpstoffen stoffen in dit middel zijn: cellulose (E 460), croscarmellose (E 468), natriumsaccharine (E 954), magnesiumstearaat (E 470B), ethylcellulose (E 462) en povidon (E 1201).Gebruiksaanwijzing Antigrippine Paracetamol 250mg 40 tabletten
Laat de tabletten in een ruime hoeveelheid water uiteen vallen, goed omroeren en opdrinken. De tablet mag echter ook in zijn geheel doorgeslikt worden. Het minste aantal toedieningen per dag is bestemd voor de jongste kinderen in een bepaalde groep. Tussen twee innamen moet minstens 4 uur liggen. Niet gebruiken in combinatie met andere paracetamol bevattende geneesmiddelen. De aangegeven dosering niet overschrijden. Wanneer de symptomen van pijn en/of koorts weer opkomen, kan toediening herhaald worden. Langdurig of veelvuldig gebruik wordt ontraden. Indien de pijn langer dan 5 dagen aanhoudt of de koorts langer dan 3 dagen aanhoudt en indien de klachten verergeren of veranderen, dient u uw arts te raadplegen. Bij kinderen tot 12 jaar wordt toediening langer dan 3 dagen, zonder uw arts te raadplegen, ontraden.Bewaaradvies Antigrippine Paracetamol 250mg 40 tabletten
Bewaren beneden 25°C. Buiten het zicht en bereik van kinderen houden. Gebruik dit geneesmiddel niet meer na de uiterste houdbaarheidsdatum.Biologisch | Nee |
---|---|
Levertijd | Voor 16:30 besteld, morgen in huis |
Merk | Antigrippine |
Geneesmiddel | Ja |
Homeopatisch Geneesmiddel | Nee |
Gratis verzending | Nee |