Terrasana RAW lijnzaad gebroken bio 400 gram
Artikelnummer
8713576007671
Speciale prijs
€ 2,49
(adviesprijs)
€ 2,59
Levertijd:
1 tot 4 werkdagen
- Snelle levering
- Grootste assortiment voedingssupplementen van Nederland
- 14 dagen bedenktijd
- Veilig en gemakkelijk betalen
- Met recht van retour (gesloten verpakking)
Terrasana RAW lijnzaad gebroken bio
Biologisch gebroken lijnzaad.
Ingrediënten
Biologisch lijnzaad, gebroken.
Kan mosterd, pinda's, noten en sesam bevatten.
| Voedingswaarde per 100 g | |
| Energie | 2036 kJ / 493 kcal |
| Vetten - waarvan verzadigd |
33 g 3.5 g |
| Koolhydraten - waarvan suikers |
14 g 0 g |
| Vezels | 33 g |
| Eiwitten | 20 g |
| Zout | 0 g |
Gebruik
Alleen voor koken en bakken. Niet rauw consumeren.
Bewaren
Droog en donker bewaren.
Fabrikant/distributeur
TerraSana
Postbus 70
2450 AB Leimuiden
| Biologisch | Ja |
|---|---|
| Levertijd | 1 tot 4 werkdagen |
| Merk | Terrasana |
| Geneesmiddel | Nee |
| Homeopatisch Geneesmiddel | Nee |
| Gratis verzending | Nee |