Primeal Zuurkool demeter bio 680 Gram
Artikelnummer
3380380114113
Speciale prijs
€ 3,43
(adviesprijs)
€ 3,69
Levertijd:
1 tot 4 werkdagen
- Snelle levering
- Grootste assortiment voedingssupplementen van Nederland
- 14 dagen bedenktijd
- Veilig en gemakkelijk betalen
- Met recht van retour (gesloten verpakking)
Primeal Zuurkool demeter bio
Biologische zuurkool
Ingrediënten
Witte kool**, zeezout.
**afkomstig uit biodynamische en biologische landbouw (Demeter)
| Voedingswaarde per 100g | |
| Energie | 107 kJ / 26 kcal |
| Vetten - waarvan verzadigde vetzuren |
0.5 g 0.1 g |
| Koolhydraten - waarvan suikers |
2.8 g 1.4 g |
| Vezels | 2.1 g |
| Eiwitten | 1.4 g |
| Zout | 1.2 g |
Gebruik
Afgieten voor gebruik.
Bewaren
Na openen in de koelkast bewaren en binnen 2 dagen consumeren.
Fabrikant/distributeur
Ekibio
ZA la Boissonnette
07340 Peaugres
Frankrijk
| Biologisch | Ja |
|---|---|
| Levertijd | 1 tot 4 werkdagen |
| Merk | Primeal |
| Geneesmiddel | Nee |
| Homeopatisch Geneesmiddel | Nee |
| Gratis verzending | Nee |