Primeal Pompoenpitten bio 500 Gram
Artikelnummer
3380380115042
Speciale prijs
€ 9,66
(adviesprijs)
€ 10,39
Levertijd:
1 tot 4 werkdagen
- Snelle levering
- Grootste assortiment voedingssupplementen van Nederland
- 14 dagen bedenktijd
- Veilig en gemakkelijk betalen
- Met recht van retour (gesloten verpakking)
Primeal Pompoenpitten bio
Biologische pompoenpitten
Ingrediënten
Pompoenpitten* (curcubita pepovarietas).
*Afkomstig van biologische landbouw
| Voedingswaarde per 100g | |
| Energie | 2340 kJ / 565 kcal |
| Vetten - waarvan verzadigde vetzuren |
44,6 g 8 g |
| Koolhydraten - waarvan suikers |
0,7 g 0,5 g |
| Vezels | 8,2 g |
| Eiwitten | 36 g |
| Zout | 0,04 g |
Gebruik
Lekker als aperitief, naturel, gegrild met zout of om over salades te strooien.
Bewaren
Donker, droog en bij gematigde temperatuur bewaren.
Fabrikant/distributeur
Ekibio
ZA la Boissonnette
07340 Peaugres
Frankrijk
| Biologisch | Nee |
|---|---|
| Levertijd | 1 tot 4 werkdagen |
| Merk | Primeal |
| Geneesmiddel | Nee |
| Homeopatisch Geneesmiddel | Nee |
| Gratis verzending | Nee |