Primeal rode bonen bio 500 Gram
Artikelnummer
3380380115004
Speciale prijs
€ 4,23
(adviesprijs)
€ 4,55
Levertijd:
1 tot 4 werkdagen
- Snelle levering
- Grootste assortiment voedingssupplementen van Nederland
- 14 dagen bedenktijd
- Veilig en gemakkelijk betalen
- Met recht van retour (gesloten verpakking)
Primeal Rode bonen bio
Biologische rode bonen
Ingrediënten
Rode bonen*.
*afkomstig van biologische landbouw
| Voedingswaarde per 100g | |
| Energie | 1201 kJ / 286 kcal |
| Vetten - waarvan verzadigde vetzuren |
1,4 g 0,2 g |
| Koolhydraten - waarvan suikers |
36,5 g 1,1 g |
| Vezels | 21,3 g |
| Eiwitten | 21,1 g |
| Zout | 0,04 g |
Gebruik
Laat een nacht weken. Spoel af, doe in een pan met koud water, breng 2 minuten aan de kook en giet dan af (deze stap helpt om ervoor te zorgen dat de bonen goed verteren). Dek af en kook verder in een grote hoeveelheid water gedurende 40 tot 60 minuten. Je kunt kruiden of kombu zeewier aan het kookwater toevoegen. Serveer warm als bijgerecht of koud als salade.
Bewaren
Donker, droog en bij gematigde temperatuur bewaren.
Fabrikant/distributeur
Ekibio
ZA la Boissonnette
07340 Peaugres
Frankrijk
| Biologisch | Nee |
|---|---|
| Levertijd | 1 tot 4 werkdagen |
| Merk | Primeal |
| Geneesmiddel | Nee |
| Homeopatisch Geneesmiddel | Nee |
| Gratis verzending | Nee |