Primeal rigatoni pasta bio 500 Gram
Artikelnummer
3380380111761
Speciale prijs
€ 2,22
(adviesprijs)
€ 2,39
Levertijd:
1 tot 4 werkdagen
- Snelle levering
- Grootste assortiment voedingssupplementen van Nederland
- 14 dagen bedenktijd
- Veilig en gemakkelijk betalen
- Met recht van retour (gesloten verpakking)
Primeal Rigatoni pasta bio
Biologische witte pasta
Ingrediënten
Griesmeel van harde TARWE*.
*afkomstig van biologische landbouw
| Voedingswaarde per 100g | |
| Energie | 1508 kJ / 356 kcal |
| Vetten - waarvan verzadigde vetzuren |
1.5 g 0.4 g |
| Koolhydraten - waarvan suikers |
71.0 g 2.6 g |
| Vezels | 3.0 g |
| Eiwitten | 13.0 g |
| Zout | 0 g |
Gebruik
Al dente: 11 min koken.
Zachter: 12 min koken.
Bewaren
Bewaren op een droge en koele plaats.
Fabrikant/distributeur
Ekibio
ZA la Boissonnette
07340 Peaugres
Frankrijk
Land van herkomst
Italië
| Biologisch | Nee |
|---|---|
| Levertijd | 1 tot 4 werkdagen |
| Merk | Primeal |
| Geneesmiddel | Nee |
| Homeopatisch Geneesmiddel | Nee |
| Gratis verzending | Nee |