Primeal Couscous met blauwe bloemen bio 300 Gram
Artikelnummer
3380380115141
Speciale prijs
€ 4,55
(adviesprijs)
€ 4,89
Levertijd:
1 tot 4 werkdagen
- Snelle levering
- Grootste assortiment voedingssupplementen van Nederland
- 14 dagen bedenktijd
- Veilig en gemakkelijk betalen
- Met recht van retour (gesloten verpakking)
Primeal Couscous met blauwe bloemen bio
Biologische couscous met blauwe bloemen
Ingrediënten
Witte harde TARWEgriesmeel* (94%), zeewieren* 1,8% (dulse*, wakame*, zee-sla*, nori*), zeezout, zwart SESAM*, peterselie*, poeders van etherische oliën* (agave*, limoen-essentiële olie*), dille*, korenbloemblaadjes* 0,2%.
*Afkomstig van biologische landbouw.
Kan schaaldieren, weekdieren, soja en mosterd bevatten.
| Voedingswaarde per 100g | |
| Energie | 1446 kJ / 346 kcal |
| Vetten - waarvan verzadigde vetzuren |
1,4 g 0,3 g |
| Koolhydraten - waarvan suikers |
70,0 g 2,1 g |
| Vezels | 4,6 g |
| Eiwitten | 11,0 g |
| Zout | 0,9 g |
Gebruik
Giet 1 volume couscous in een schaal, voeg 1 volume kokend water toe, dek af, laat 5 minuten wellen en roer los.
Bewaren
Droog, koel en beschermd tegen licht bewaren.
Fabrikant/distributeur
Ekibio
ZA La Boissonnette
07340 Peaugres
Frankrijk
| Biologisch | Nee |
|---|---|
| Levertijd | 1 tot 4 werkdagen |
| Merk | Primeal |
| Geneesmiddel | Nee |
| Homeopatisch Geneesmiddel | Nee |
| Gratis verzending | Nee |