Primeal chips gerookte paprika bio 75 Gram
Artikelnummer
3380380112478
Speciale prijs
€ 2,13
(adviesprijs)
€ 2,29
Levertijd:
1 tot 4 werkdagen
- Snelle levering
- Grootste assortiment voedingssupplementen van Nederland
- 14 dagen bedenktijd
- Veilig en gemakkelijk betalen
- Met recht van retour (gesloten verpakking)
Primeal Chips gerookte paprika bio
Biologische gepofte chips op basis van maïs en gerookte paprika.
Ingrediënten
Maïsmeel*, gedroogde aardappels* (vlokken* en griesmeel*), gedeodoriseerde zonnebloemolie*, rietsuiker**, zeezout, gerookt paprikapoeder* (1,3%), uienpoeder*, tomatenpoeder*, lookpoeder*, chili*, antioxidant: rozemarijnextract*.
*Afkomstig uit biologische landbouw
**Fairtrade biologisch ingrediënt
Kan pinda's en noten bevatten.
| Voedingswaarde per 100g | |
| Energie | 1936 kJ / 462 kcal |
| Vetten - waarvan verzadigde vetzuren |
20 g 2 g |
| Koolhydraten - waarvan suikers |
63 g 3,2 g |
| Vezels | 3,7 g |
| Eiwitten | 5,6 g |
| Zout | 1,7 g |
Bewaren
Bewaar op een koele, droge plaats uit het zonlicht.
Fabrikant/distributeur
Ekibio
ZA la Boissonnette
07340 Peaugres
Frankrijk
| Biologisch | Nee |
|---|---|
| Levertijd | 1 tot 4 werkdagen |
| Merk | Primeal |
| Geneesmiddel | Nee |
| Homeopatisch Geneesmiddel | Nee |
| Gratis verzending | Nee |