Primeal bruine linzen bio 500 Gram
Artikelnummer
3380380114946
Speciale prijs
€ 3,06
(adviesprijs)
€ 3,29
Levertijd:
Tijdelijk niet leverbaar
- Snelle levering
- Grootste assortiment voedingssupplementen van Nederland
- 14 dagen bedenktijd
- Veilig en gemakkelijk betalen
- Met recht van retour (gesloten verpakking)
Primeal Bruine linzen bio
Biologische bruine linzen. Rijk aan eiwitten.
Ingrediënten
Bruine linzen*.
*Afkomstig uit de biologische landbouw
| Voedingswaarde per 100 g | |
| Energie | 1463 kJ / 346 kcal |
| Vetten - waarvan verzadigde vetzuren |
1,7 g 0,4 g |
| Koolhydraten - waarvan suikers |
51,4 g 1,8 g |
| Vezels | 11,8 g |
| Eiwitten | 25,4 g |
| Zout | 0,01 g |
Gebruik
Bereiding: Spoel een portie linzen af, doe ze in een pan met koud water, breng ze 1 minuut aan de kook en giet ze vervolgens af (deze stap zorgt ervoor dat de linzen goed verteerbaar zijn). Laat ze vervolgens 30 tot 45 minuten afgedekt koken in 3 delen water. U kunt de kooktijd verkorten tot 20/25 minuten door de linzen een nacht te laten weken.
Bewaren
Donker, droog en bij gematigde temperatuur bewaren.
Fabrikant/distributeur
Ekibio
ZA la Boissonnette
07340 Peaugres
Frankrijk
| Biologisch | Nee |
|---|---|
| Levertijd | Tijdelijk niet leverbaar |
| Merk | Primeal |
| Geneesmiddel | Nee |
| Homeopatisch Geneesmiddel | Nee |
| Gratis verzending | Nee |