Nutribel Speltvlokken bio 500 Gram
Artikelnummer
5400910300248
€ 3,69
Levertijd:
1 tot 4 werkdagen
- Snelle levering
- Grootste assortiment voedingssupplementen van Nederland
- 14 dagen bedenktijd
- Veilig en gemakkelijk betalen
- Met recht van retour (gesloten verpakking)
Nutribel Speltvlokken bio
Biologische speltvlokken
Ingrediënten
100% SPELTvlokken*.
*=van gecontroleerd biologische teelt
Kan tarwe, noten, aardnoten, soja en melk bevatten.
| Voedingswaarde per 100g | |
| Energie | 1414 kJ / 338 kcal |
| Vetten - waarvan verzadigde vetzuren |
2.4 g 0.4 g |
| Koolhydraten - waarvan suikers |
60 g 6.8 g |
| Vezels | 11 g |
| Eiwitten | 15 g |
| Zout | 0.02 g |
Bewaren
Op een koele, droge en donkere plaats bewaren.
Fabrikant/distributeur
Marma bv
Fred Chaffartlaan 11
3300 Tienen
België
| Biologisch | Nee |
|---|---|
| Levertijd | 1 tot 4 werkdagen |
| Merk | Nutribel |
| Geneesmiddel | Nee |
| Homeopatisch Geneesmiddel | Nee |
| Gratis verzending | Nee |