Nutribel Speltmuesli bio 500 Gram
Artikelnummer
5400910300279
€ 6,20
Levertijd:
1 tot 4 werkdagen
- Snelle levering
- Grootste assortiment voedingssupplementen van Nederland
- 14 dagen bedenktijd
- Veilig en gemakkelijk betalen
- Met recht van retour (gesloten verpakking)
Nutribel Speltmuesli bio
Biologische speltmuesli
Ingrediënten
60% SPELTvlokken*, 18% SPELTmeel*, 12% rozijnen*, kokosnoot*, rietsuiker*, maisglucosepoeder*, zeezout, zonnebloemolie*.
*=van gecontroleerd biologische teelt
Kan tarwe, noten, pinda, soja en melk bevatten.
| Voedingswaarde per 100g | |
| Energie | 1614 kJ / 385 kcal |
| Vetten - waarvan verzadigde vetzuren |
7.2 g 4.9 g |
| Koolhydraten - waarvan suikers |
64 g 11 g |
| Vezels | 11 g |
| Eiwitten | 12 g |
| Zout | 0.02 g |
Bewaren
Op een koele, droge en donkere plaats bewaren.
Fabrikant/distributeur
Marma bv
Fred Chaffartlaan 11
3300 Tienen
België
| Biologisch | Nee |
|---|---|
| Levertijd | 1 tot 4 werkdagen |
| Merk | Nutribel |
| Geneesmiddel | Nee |
| Homeopatisch Geneesmiddel | Nee |
| Gratis verzending | Nee |