Nutribel Spelt wafel bio 175 Gram
Artikelnummer
5400910300835
€ 3,19
Levertijd:
1 tot 4 werkdagen
- Snelle levering
- Grootste assortiment voedingssupplementen van Nederland
- 14 dagen bedenktijd
- Veilig en gemakkelijk betalen
- Met recht van retour (gesloten verpakking)
Nutribel Spelt wafel bio
Biologische speltwafels
Ingrediënten
SPELTbloem* 29%, SPELTstroop* 25%, plantaardige oliën (palmolie*, zonnebloemolie*), rijststroop* 14%, kokosbloesemsiroop* 9%, zonnebloemwit*, agavestroop* 1%, emulgator (lecithinen* (zonnebloem)), zout, rijsmiddel (natriumcarbonaten), kaneel*.
*van gecontroleerd biologische landbouw.
Kan eieren, melk (lactose) en noten bevatten.
| Voedingswaarde per 100 g | |
| Energie | 1872 kJ / 447 kcal |
| Vetten - waarvan verzadigde vetzuren |
19 g 7,0 g |
| Koolhydraten - waarvan suikers |
63 g 26 g |
| Vezels | 1,3 g |
| Eiwitten | 5,6 g |
| Zout | 0,75 g |
Bewaren
Op een koele en droge plaats bewaren.
Fabrikant/distributeur
Marma bv
Fred Chaffartlaan 11
3300 Tienen
België
| Biologisch | Nee |
|---|---|
| Levertijd | 1 tot 4 werkdagen |
| Merk | Nutribel |
| Geneesmiddel | Nee |
| Homeopatisch Geneesmiddel | Nee |
| Gratis verzending | Nee |