Nutribel Rijstwafels yoghurt coat bio 100 Gram
Artikelnummer
5400910303195
€ 2,69
Levertijd:
1 tot 4 werkdagen
- Snelle levering
- Grootste assortiment voedingssupplementen van Nederland
- 14 dagen bedenktijd
- Veilig en gemakkelijk betalen
- Met recht van retour (gesloten verpakking)
Nutribel Rijstwafels yoghurt coat bio
Biologische rijstwafels met yoghurtcoating
Ingrediënten
50,0% volkoren rijst*, 50,0% YOGHURTcoating* (cacaoboter*, ruwe rietsuiker*, 6% YOGHURTpoeder*, volle MELKpoeder*, WEIpoeder*, emulgator: zonnebloemlecithine*).
* =gecertificeerd biologisch geteeld.
Kan soja bevatten.
| Voedingswaarde per 100g | |
| Energie | 2025 kJ / 483 kcal |
| Vetten - waarvan verzadigde vetzuren |
22 g 13 g |
| Koolhydraten - waarvan suikers |
66 g 17 g |
| Vezels | 2 g |
| Eiwitten | 6 g |
| Zout | 0.02 g |
Fabrikant/distributeur
Marma bv
Fred Chaffartlaan 11
3300 Tienen
België
| Biologisch | Nee |
|---|---|
| Levertijd | 1 tot 4 werkdagen |
| Merk | Nutribel |
| Geneesmiddel | Nee |
| Homeopatisch Geneesmiddel | Nee |
| Gratis verzending | Nee |