Nutribel Kinderkoekjes chocolade bio 140 Gram
- Snelle levering
- Grootste assortiment voedingssupplementen van Nederland
- 14 dagen bedenktijd
- Veilig en gemakkelijk betalen
- Met recht van retour (gesloten verpakking)
Nutribel Kinderkoekjes chocolade bio
Dit koekje wordt het favoriete tussendoortje en is een bron van vezels! Het werd samengesteld uit drie heerlijke ingrediënten: Spelt, kokosbloesemnectar en Belgische chocolade.
Ingrediënten
Granen(56.8%) (TARWEbloem*, HAVERmeel*, GERSTemeel*), plantaardig oliën & vetten (zonnebloemolie*, cacaoboter*), kokosbloesemsuiker*, mais-GERSTemaltstroop*, cacaopoeder*(2.8%), Belgische chocolade met kokosbloesemsuiker*(2.3%) (cacaomassa*, kokosbloesemsuiker*, cacaoboter*, aroma (vanille*), rijsmiddel (natriumbicarbonaat), zeezout, rozemarijn extract*.
(*)= van gecontroleerde biologische teelt
Kan soja, sesamzaad, eieren en noten bevatten.
| Voedingswaarde per 100g | |
| Energie | 2049 kJ / 489 kcal |
| Vetten - waarvan verzadigde vetzuren |
21 g 5.2 g |
| Koolhydraten - waarvan suikers |
66 g 18 g |
| Vezels | 3 g |
| Eiwitten | 7.4 g |
| Zout | 0.33 g |
Fabrikant/distributeur
Marma bv
Fred Chaffartlaan 11
3300 Tienen
België
| Biologisch | Nee |
|---|---|
| Levertijd | 1 tot 4 werkdagen |
| Merk | Nutribel |
| Geneesmiddel | Nee |
| Homeopatisch Geneesmiddel | Nee |
| Gratis verzending | Nee |