Nutribel Kikkererwtenmeel glutenvrij bio 500 Gram
Artikelnummer
5400910303072
€ 4,59
Levertijd:
1 tot 4 werkdagen
- Snelle levering
- Grootste assortiment voedingssupplementen van Nederland
- 14 dagen bedenktijd
- Veilig en gemakkelijk betalen
- Met recht van retour (gesloten verpakking)
Nutribel Kikkererwtenmeel glutenvrij bio
Biologisch en glutenvrij kikkererwtenmeel
Ingrediënten
100% kikkererwten*.
*van biologische teelt.
Kan gluten, sesamzaad, soja en noten bevatten.
| Voedingswaarde per 100g | |
| Energie | 1583 kJ / 378 kcal |
| Vetten - waarvan verzadigde vetzuren |
6.04 g 0 g |
| Koolhydraten - waarvan suikers |
53.8 g 10.7 g |
| Vezels | 12.2 g |
| Eiwitten | 20.5 g |
| Zout | 0.06 g |
Fabrikant/distributeur
Marma bv
Fred Chaffartlaan 11
3300 Tienen
België
| Biologisch | Nee |
|---|---|
| Levertijd | 1 tot 4 werkdagen |
| Merk | Nutribel |
| Geneesmiddel | Nee |
| Homeopatisch Geneesmiddel | Nee |
| Gratis verzending | Nee |