Nutribel Hazelnoten bruin bio 200 Gram
- Snelle levering
- Grootste assortiment voedingssupplementen van Nederland
- 14 dagen bedenktijd
- Veilig en gemakkelijk betalen
- Met recht van retour (gesloten verpakking)
Nutribel Hazelnoten bruin bio
Biologische bruine hazelnoten
Hazelnoten zijn de pitten van het zaad van de struik Corylus avellana (hazelaar). Ze zijn 1,5 à 2cm groot en eivormig. Het zaad heeft een dunne, donkere bruine huid die een bittere smaak heeft. Onze biologische bruine hazelnoten zijn volledig natuurlijk, 100% biologisch verbouwd, zonder kunstmatige meststoffen of chemische pesticiden. Ze zijn enkel van de dop ontdaan. Doordat de pure
bio hazelnoot met bruin velletje overblijft, heeft ze een stevige, uitgesproken hazelnootsmaak.
Ingrediënten
HAZELNOTEN*.
*van biologische teelt
| Voedingswaarde per 100g | |
| Energie | 2959 kJ / 717 kcal |
| Vetten - waarvan verzadigde vetzuren |
69 g 4.9 g |
| Koolhydraten - waarvan suikers |
6 g 5 g |
| Vezels | 9.7 g |
| Eiwitten | 14 g |
| Zout | 0.005 g |
Fabrikant/distributeur
Marma bv
Fred Chaffartlaan 11
3300 Tienen
België
Land van herkomst
Turkije
| Biologisch | Nee |
|---|---|
| Levertijd | 1 tot 4 werkdagen |
| Merk | Nutribel |
| Geneesmiddel | Nee |
| Homeopatisch Geneesmiddel | Nee |
| Gratis verzending | Nee |