Nutribel Havermuesli superfoods glutenvrij bio 400 Gram
Artikelnummer
5400910300330
€ 5,19
Levertijd:
Tijdelijk niet leverbaar
- Snelle levering
- Grootste assortiment voedingssupplementen van Nederland
- 14 dagen bedenktijd
- Veilig en gemakkelijk betalen
- Met recht van retour (gesloten verpakking)
Nutribel Havermuesli superfoods glutenvrij bio
Biologische glutenvrije havermuesli met superfoods
Superfoods: Met 4% gojibessen, 3% kokosschaafsel en gezoete cranberries biedt deze muesli een opvallende mix van natuurlijke ingrediënten met uitgesproken smaken en texturen.
Ingrediënten
Haver* (glutenvrij) 65%, rozijnen* (rozijnen, zonnebloemolie) 15%, zonnebloemzaden* 7%, pompoenzaden* 4%, cranberries* (veenbes, suiker, zonnebloemolie) 4%, WALNOTEN* 3%, gojibessen* 2%.
*van gecontroleerde biologische teelt
Kan soja bevatten.
| Voedingswaarde per 100g | |
| Energie | 1638 kJ / 390 kcal |
| Vetten - waarvan verzadigde vetzuren |
11.8 g 1.5 g |
| Koolhydraten - waarvan suikers |
57.2 g 14.5 g |
| Vezels | 7.1 g |
| Eiwitten | 12.4 g |
| Zout | 0.05 g |
Fabrikant/distributeur
Marma bv
Fred Chaffartlaan 11
3300 Tienen
België
| Biologisch | Nee |
|---|---|
| Levertijd | Tijdelijk niet leverbaar |
| Merk | Nutribel |
| Geneesmiddel | Nee |
| Homeopatisch Geneesmiddel | Nee |
| Gratis verzending | Nee |