Nutribel Havermout bio 500 Gram
Artikelnummer
5400910300231
€ 2,89
Levertijd:
1 tot 4 werkdagen
- Snelle levering
- Grootste assortiment voedingssupplementen van Nederland
- 14 dagen bedenktijd
- Veilig en gemakkelijk betalen
- Met recht van retour (gesloten verpakking)
Nutribel Havermout bio
Biologische havermout
Biologische havermout, eenvoudig en natuurlijk.
Ingrediënten
100% HAVERmout*.
*van biologische teelt
Kan pinda, melk, soja en noten bevatten.
| Voedingswaarde per 100g | |
| Energie | 1532 kJ / 364 kcal |
| Vetten - waarvan verzadigde vetzuren |
6.9 g 1 g |
| Koolhydraten - waarvan suikers |
55 g 1.2 g |
| Vezels | 12 g |
| Eiwitten | 14 g |
| Zout | 0 g |
Fabrikant/distributeur
Marma bv
Fred Chaffartlaan 11
3300 Tienen
België
| Biologisch | Nee |
|---|---|
| Levertijd | 1 tot 4 werkdagen |
| Merk | Nutribel |
| Geneesmiddel | Nee |
| Homeopatisch Geneesmiddel | Nee |
| Gratis verzending | Nee |