Nutribel Granola bosvruchten bio 300 Gram
Artikelnummer
5400910300996
€ 4,30
Levertijd:
1 tot 4 werkdagen
- Snelle levering
- Grootste assortiment voedingssupplementen van Nederland
- 14 dagen bedenktijd
- Veilig en gemakkelijk betalen
- Met recht van retour (gesloten verpakking)
Nutribel Granola bosvruchten bio
Biologische granola met bosvruchten
Heerlijke granola’s met elk een eigen populaire smaak.
Biologisch en heerlijk knapperig.
Ingrediënten
4-korenvlokken* (TARWEvlokken*, HAVERvlokken*, GERSTvlokken*, ROGGEvlokken*), TARWEstroop* (TARWEzetmeel*, water), rijst crisps* (rijstmeel*), zonnebloemolie*, 6.0% cranberries met appelsap* (cranberries*, appeldiksap*, zonnebloemolie*), TARWEbloem*, TARWEzemelen*, 0.3% aardbei*, 0.3% bosbessen*.
*van biologische teelt
Kan pinda, melk, soja en noten bevatten.
| Voedingswaarde per 100g | |
| Energie | 1817 kJ / 434 kcal |
| Vetten - waarvan verzadigde vetzuren |
13 g 1.3 g |
| Koolhydraten - waarvan suikers |
70 g 19 g |
| Vezels | 7.7 g |
| Eiwitten | 8.1 g |
| Zout | 0.02 g |
Fabrikant/distributeur
Marma bv
Fred Chaffartlaan 11
3300 Tienen
België
| Biologisch | Nee |
|---|---|
| Levertijd | 1 tot 4 werkdagen |
| Merk | Nutribel |
| Geneesmiddel | Nee |
| Homeopatisch Geneesmiddel | Nee |
| Gratis verzending | Nee |