Nutribel Curry linzen spread glutenvrij bio 190 Milliliter
- Snelle levering
- Grootste assortiment voedingssupplementen van Nederland
- 14 dagen bedenktijd
- Veilig en gemakkelijk betalen
- Met recht van retour (gesloten verpakking)
Nutribel Curry linzen spread glutenvrij bio
100% plantaardig broodbeleg, glutenvrij, zonder gist.
Ingrediënten
Groenten (gele paprika*, KNOLSELDERIJ*, wortel*, kikkererwten*, rode linzen* (4%), zonnebloemolie*, water, zonnebloempitten*, azijn*, aardappelvlokken*, zout, suiker*, lijnzaadmeel *, curry* (0,2%), natuurlijk fenegriekaroma, natuurlijk uienaroma, natuurlijk gemberaroma, natuurlijk korianderaroma, stabilisator (xanthaangom).
*van gecontroleerde biologische teelt
Kan mosterd bevatten.
| Voedingswaarde per 100g | |
| Energie | 1221 kJ / 293 kcal |
| Vetten - waarvan verzadigde vetzuren |
27 g 2.1 g |
| Koolhydraten - waarvan suikers |
7.4 g 2.8 g |
| Vezels | 2.7 g |
| Eiwitten | 4 g |
| Zout | 1.5 g |
Gebruik
Heerlijk op brood, maar ook lekker als dip of dressing met wat yoghurt.
Bewaren
Bewaren tussen 4 en 21°C. Eens geopend, koel en donker bewaren (4-7°C) en binnen 5 dagen consumeren.
Fabrikant/distributeur
Marma bv
Fred Chaffartlaan 11
3300 Tienen
België
| Biologisch | Nee |
|---|---|
| Levertijd | 1 tot 4 werkdagen |
| Merk | Nutribel |
| Geneesmiddel | Nee |
| Homeopatisch Geneesmiddel | Nee |
| Gratis verzending | Nee |