Nutribel Crackers linzen bio 150 Gram
Artikelnummer
5400910302143
€ 4,09
Levertijd:
1 tot 4 werkdagen
- Snelle levering
- Grootste assortiment voedingssupplementen van Nederland
- 14 dagen bedenktijd
- Veilig en gemakkelijk betalen
- Met recht van retour (gesloten verpakking)
Nutribel Crackers linzen bio
Op zoek naar wat afwisseling in je glutenvrije ontbijt- en lunchopties? Of gewoon zin in een snelle snack? De crackers
van Nutribel op basis van biologisch geteelde boekweit, amarant en linzen zijn een perfecte oplossing.
Ingrediënten
Linzenbloem* (rood, bruin) 45%, gele erwtenbloem* 42%, kikkererwtenmeel*, erwtenzetmeel*, zeezout.
*van biologische teelt
| Voedingswaarde per 100g | |
| Energie | 1529 kJ / 361 kcal |
| Vetten - waarvan verzadigde vetzuren |
2 g 0.3 g |
| Koolhydraten - waarvan suikers |
58 g 2.9 g |
| Vezels | 7 g |
| Eiwitten | 24 g |
| Zout | 0.9 g |
Fabrikant/distributeur
Marma bv
Fred Chaffartlaan 11
3300 Tienen
België
| Biologisch | Nee |
|---|---|
| Levertijd | 1 tot 4 werkdagen |
| Merk | Nutribel |
| Geneesmiddel | Nee |
| Homeopatisch Geneesmiddel | Nee |
| Gratis verzending | Nee |