Nutribel Cashews bio 200 Gram
Artikelnummer
5400910300125
€ 6,25
Levertijd:
1 tot 4 werkdagen
- Snelle levering
- Grootste assortiment voedingssupplementen van Nederland
- 14 dagen bedenktijd
- Veilig en gemakkelijk betalen
- Met recht van retour (gesloten verpakking)
Nutribel Cashews bio
Deze cashews zijn biologisch geteeld, zonder gebruik van meststoffen met pesticides. Ze zijn puur en onbewerkt gezien ze niet
geroosterd, gezouten of gesuikerd worden. Hierdoor hebben ze een milde smaak en zachte textuur.
Ingrediënten
CASHEWS (noten)*.
*van biologische teelt
Kan pinda en sesam bevatten.
| Voedingswaarde per 100g | |
| Energie | 2314 kJ / 565 kcal |
| Vetten - waarvan verzadigde vetzuren |
47 g 8 g |
| Koolhydraten - waarvan suikers |
27 g 6 g |
| Vezels | 3 g |
| Eiwitten | 18 g |
| Zout | 0.01 g |
Fabrikant/distributeur
Marma bv
Fred Chaffartlaan 11
3300 Tienen
België
| Biologisch | Nee |
|---|---|
| Levertijd | 1 tot 4 werkdagen |
| Merk | Nutribel |
| Geneesmiddel | Nee |
| Homeopatisch Geneesmiddel | Nee |
| Gratis verzending | Nee |