Nutribel Bakmix universeel glutenvrij bio 450 Gram
Artikelnummer
5400910301191
€ 5,19
Levertijd:
1 tot 4 werkdagen
- Snelle levering
- Grootste assortiment voedingssupplementen van Nederland
- 14 dagen bedenktijd
- Veilig en gemakkelijk betalen
- Met recht van retour (gesloten verpakking)
Nutribel Bakmix universeel glutenvrij bio
Deze bakmix is een ideale basis voor patisserie. Het bevat bovendien geen gluten waardoor het geschikt is voor personen met glutenintolerantie. Lekker om bijvoorbeeld koekjes, taart of pannenkoeken mee te bereiden.
Ingrediënten
Biologische maïsmeel*, biologische maïzena*, biologische SOJAbloem*, biologische dextrose*, zout, biologisch bakpoeder* (biologisch druivensapconcentraat*, maïzena, rijsmiddel: natriumbicarbonaat), verdikkingsmiddel (E460,E415), emulgator: zonnebloem lecithine (E322).
*van biologische teelt
| Voedingswaarde per 100g | |
| Energie | 1459 kJ / 345 kcal |
| Vetten - waarvan verzadigde vetzuren |
2.7 g 0.6 g |
| Koolhydraten - waarvan suikers |
72.4 g 2.2 g |
| Vezels | 4.5 g |
| Eiwitten | 5.4 g |
| Zout | 0.783 g |
Fabrikant/distributeur
Marma bv
Fred Chaffartlaan 11
3300 Tienen
België
| Biologisch | Nee |
|---|---|
| Levertijd | 1 tot 4 werkdagen |
| Merk | Nutribel |
| Geneesmiddel | Nee |
| Homeopatisch Geneesmiddel | Nee |
| Gratis verzending | Nee |