Nutribel Apero stick mais bio 50 Gram
Artikelnummer
5400910302631
€ 2,79
Levertijd:
1 tot 4 werkdagen
- Snelle levering
- Grootste assortiment voedingssupplementen van Nederland
- 14 dagen bedenktijd
- Veilig en gemakkelijk betalen
- Met recht van retour (gesloten verpakking)
Nutribel Apero stick mais bio
Biologische aperosticks van maïs
Ingrediënten
Maïsmeel*.
*van biologische teelt
| Voedingswaarde per 100g | |
| Energie | 193 kJ / 376 kcal |
| Vetten - waarvan verzadigde vetzuren |
2.9 g 0.4 g |
| Koolhydraten - waarvan suikers |
75.9 g 1.5 g |
| Vezels | 5.5 g |
| Eiwitten | 8.9 g |
| Zout | 0.1 g |
Fabrikant/distributeur
Marma bv
Fred Chaffartlaan 11
3300 Tienen
België
| Biologisch | Nee |
|---|---|
| Levertijd | 1 tot 4 werkdagen |
| Merk | Nutribel |
| Geneesmiddel | Nee |
| Homeopatisch Geneesmiddel | Nee |
| Gratis verzending | Nee |