Nutribel Amandelpasta bio 250 Gram
Artikelnummer
5400910301566
€ 9,65
Levertijd:
1 tot 4 werkdagen
- Snelle levering
- Grootste assortiment voedingssupplementen van Nederland
- 14 dagen bedenktijd
- Veilig en gemakkelijk betalen
- Met recht van retour (gesloten verpakking)
Nutribel Amandelpasta bio
Biologische amandelpasta
Ingrediënten
Geroosterde AMANDELEN*.
*van biologische landbouw
Kan pinda en sesam bevatten.
| Voedingswaarde per 100g | |
| Energie | 2622 kJ / 634 kcal |
| Vetten - waarvan verzadigde vetzuren |
53 g 4.5 g |
| Koolhydraten - waarvan suikers |
12 g 3.5 g |
| Vezels | 8.5 g |
| Eiwitten | 23 g |
| Zout | 0.07 g |
Gebruik
Gebruik als broodbeleg of in een sausbereiding. In de loop van de tijd kan een laagje olie ontstaan aan de bovenkant.
Fabrikant/distributeur
Marma bv
Fred Chaffartlaan 11
3300 Tienen
België
| Biologisch | Nee |
|---|---|
| Levertijd | 1 tot 4 werkdagen |
| Merk | Nutribel |
| Geneesmiddel | Nee |
| Homeopatisch Geneesmiddel | Nee |
| Gratis verzending | Nee |