Nutribel Agavesiroop bio 350 Gram
Artikelnummer
5400910300798
€ 4,79
Levertijd:
1 tot 4 werkdagen
- Snelle levering
- Grootste assortiment voedingssupplementen van Nederland
- 14 dagen bedenktijd
- Veilig en gemakkelijk betalen
- Met recht van retour (gesloten verpakking)
Nutribel Agavesiroop bio
Agavesiroop is een fructose siroop verkregen uit de blauwe agaveplant. De kern van de plant bevat de agavesiroop die wordt gefilterd en verhit.
Zo krijgt u dit zoete product, neutraal van smaak op natuurlijke wijze.
Ingrediënten
100% biologische agave siroop*.
*van biologische teelt
| Voedingswaarde per 100g | |
| Energie | 1309 kJ / 308 kcal |
| Vetten - waarvan verzadigde vetzuren |
0 g 0 g |
| Koolhydraten - waarvan suikers |
77 g 71 g |
| Vezels | 0.3 g |
| Eiwitten | 0 g |
| Zout | 0.0 g |
Fabrikant/distributeur
Marma bv
Fred Chaffartlaan 11
3300 Tienen
België
| Biologisch | Nee |
|---|---|
| Levertijd | 1 tot 4 werkdagen |
| Merk | Nutribel |
| Geneesmiddel | Nee |
| Homeopatisch Geneesmiddel | Nee |
| Gratis verzending | Nee |