Leidapharm paracetamol 500 mg liquid caps 20CP

Artikelnummer
8716049035508
€ 2,43
Levertijd: Voor 16:30 besteld, morgen in huis
  • Snelle levering
  • Grootste assortiment voedingssupplementen van Nederland
  • 14 dagen bedenktijd
  • Veilig en gemakkelijk betalen
  • Met recht van retour (gesloten verpakking)

Leidapharm Paracetamol Liquid Caps bevat de werkzame stof paracetamol dat behoort tot de groep van geneesmiddelen die analgetica (pijnstillers) genoemd worden. Leidapharm Paracetamol Liquid Caps wordt gebruikt voor de symptomatische behandeling van lichte tot matige pijn en/of koorts. Leidapharm Paracetamol Liquid Caps kan gebruikt worden bij volwassenen, adolescenten en kinderen, maar is niet geschikt voor gebruik bij kinderen jonger dan 9 jaar.

Samenstelling Leidapharm paracetamol 500 mg liquid caps 20CP

n.v.t

Ingrediënten Leidapharm paracetamol 500 mg liquid caps 20CP

De werkzame stof in dit middel is: paracetamol. De hulpstoffen in dit middel zijn: macrogol 400, macrogol 600, gezuiverd water, propyleenglycol, povidone, watervrij colloïdaal siliciumdioxide, gelatine, vloeibaar sorbitol (gedeeltelijk gedehydrateerde, gezuiverd water, glycerol titaandioxide (E171)). Sporen van stoffen: isopropylalcohol, triglyceriden met middellange ketens, sojalecithine.

Gebruiksaanwijzing Leidapharm paracetamol 500 mg liquid caps 20CP

Neem de tabletten in met een voldoende hoeveelheid water (een half glas).

Bewaaradvies Leidapharm paracetamol 500 mg liquid caps 20CP

Buiten het zicht en bereik van kinderen houden. Bewaren beneden 25°C. Gebruik dit geneesmiddel niet meer na de uiterste houdbaarheidsdatum.

Meer informatie
Biologisch Nee
Levertijd Voor 16:30 besteld, morgen in huis
Merk Leidapharm
Geneesmiddel Nee
Homeopatisch Geneesmiddel Nee
Gratis verzending Nee