Idyl Contactlensvloeistof alles in een harde lenzen 100 Milliliter

Artikelnummer
8717473117709
€ 0,00
Levertijd: Tijdelijk niet leverbaar
  • Snelle levering
  • Grootste assortiment voedingssupplementen van Nederland
  • 14 dagen bedenktijd
  • Veilig en gemakkelijk betalen
  • Met recht van retour (gesloten verpakking)

Idyl Contactlensvloeistof Alles-in één Harde Lenzen

Waarvoor wordt dit middel gebruikt?

Voor het reinigen, desinfecteren, bewaren en inzetten van harde contactlenzen.

Aanwijzingen voor het gebruik

Was uw handen zodat geen vuil in uw ogen kan komen. Droog de handen af. Plaats uw lens in uw handpalm en giet er enkele druppels Idyl alles-in-één vloeistof over. Wrijf met de top van uw wijsvinger over beide zijden van de lens gedurende 15-25 seconden. Spoel uw lenzen af met Idyl alles-in-één vloeistof. Vul uw lenshouder met Idyl alles-in-één vloeistof en plaats uw lenzen in de lenshouder. Laat miimaal 4 uur of bij voorkeur de gehele nacht weken. Desinfecteer opnieuw als de lenzen langer dan 6 dagen ongebruikt in de vloeistof bewaard zijn. Was en droog uw handen. Spoel de lenzen af met enkele schone druppels Idyl alles-in-één vloeistof voor het inzetten. Giet na gebruik de vloeistof uit de lenshouder. Spoel deze om met Idyl alles-in-één vloeistof. Laat de lenshouder aan de lucht drogen. Vernieuw uw lenshouder regelmatig.

Bestanddelen

PHMB 0,0001%, EDTA, PLURONIC.

Waarschuwingen

Controleer of de garantiesluiting ongeschonden is. Gebruik of meng de Idyl alles-in-één vloeistof niet met andere contactlensvloeistoffen, tenzij dit is aangegeven in de gebruiksaanwijzing. Eenmaal gebruikte contactlensvloeistof in de lenshouder niet hergebruiken. Niet gebruiken na de houdbaarheidsdatum. Wijzig alleen van contactlens care systeem na goedkeuring van uw arts/contactlensspecialist. Gebruik nooit kraanwater als alternatief voor deze contactlensvloeistof. De fles na gebruik goed afsluiten.

Bijwerkingen

Bij overgevoeligheid voor één van de bestanddelen Idyl alles-in-één vloeistof niet gebruiken. Staak in geval van oogirritatie het gebruik van de contactlensvloeistof en raadpleeg uw arts/contactlensspecialist.

Bewaaradvies

Buiten het bereik van kinderen houden. Bewaren in de originele verpakking. Na opening 3 maanden houdbaar.

Overige informatie

Medisch hulpmiddel. Lees voor gebruik de gebruiksaanwijzing.

Fabrikant

Idyl
Bosberg 41
7271 LE Borculo

Meer informatie
Biologisch Nee
Levertijd Tijdelijk niet leverbaar
Merk Idyl
Geneesmiddel Nee
Homeopatisch Geneesmiddel Nee
Gratis verzending Nee