Fytomed Cistus spray bio 50 Milliliter

Artikelnummer
8721302350052
Speciale prijs € 19,11 (adviesprijs) € 21,00
Levertijd: 1 tot 4 werkdagen
  • Snelle levering
  • Grootste assortiment voedingssupplementen van Nederland
  • 14 dagen bedenktijd
  • Veilig en gemakkelijk betalen
  • Met recht van retour (gesloten verpakking)

Fytomed Cistus is een verzorgende en verfrissende spray voor gebruik in de mondholte. Het product draagt bij aan een aangenaam mondgevoel, bevochtigt bij een droge mond en verzorgt het mondslijmvlies. Fytomed Cistus spray is een uitwendig gezondheidsproduct. Het is geen geneesmiddel of voedingssupplement en is niet bedoeld als vervanging van medische behandeling.

Samenstelling Fytomed Cistus spray bio 50 Milliliter

Samenstelling per dagdosering (=3,6 ml of 24 sprays): De alcoholische extracten (tinctuur) van: Cistus incanus gedroogd (1167 mg) 1:3 3,50 ml Citrus paradisi semen 0,10 ml Mentha Pip. aetheroleum < 0,001 ml Bevat: 15 Vol.-% alcohol

Ingrediënten Fytomed Cistus spray bio 50 Milliliter

Cistusroos, grapefruitzaad en pepermuntolie (smaakstof). Hulpstoffen; water 2H2O, biologische ethanol, plantaardige glycerol.

Gebruiksaanwijzing Fytomed Cistus spray bio 50 Milliliter

Volwassenen en kinderen vanaf 12 jaar: 3x daags 8 sprays. Niet net voor of tijdens de maaltijd sprayen. Spray 4x in de mond, enkele seconden wachten en dan nog 4x sprayen. Niet doorslikken. Schudden voor gebruik.

Bewaaradvies Fytomed Cistus spray bio 50 Milliliter

Buiten bereik en zicht van kinderen bewaren. Bewaren in de originele verpakking, beneden 25˚C.

Meer informatie
Biologisch Ja
Levertijd 1 tot 4 werkdagen
Merk Fytomed
Geneesmiddel Nee
Homeopatisch Geneesmiddel Nee
Gratis verzending Nee