A. Vogel Calendula schrale huid creme Zes-pak 6x 30 gram

Calendula van A.Vogel is een verzachtende crème die de geprikkelde of geschaalfde huid herstelt. Ook bij littekens en zonnebrand.

Artikelnummer
1234560000214
Speciale prijs € 38,95 (adviesprijs) € 53,94
Levertijd: 1 tot 4 werkdagen
  • Snelle levering
  • Grootste assortiment voedingssupplementen van Nederland
  • 14 dagen bedenktijd
  • Veilig en gemakkelijk betalen
  • Met recht van retour (gesloten verpakking)

Ingrediënten A. Vogel Calendula schrale huid creme Zes-pak 6x 30 gram

Zuiver water; zonnebloemolie; goudsbloemextract (Calendula officinalis) 10%; PEG-8 bijenwas; glycerol; alcohol; Butyrospermum parkii; cetearyl glucoside; cetearyl alcohol; glycerol; lavendelolie (Lavandula angustifolia); colloïdaal zilver.

Gebruiksaanwijzing A. Vogel Calendula schrale huid creme Zes-pak 6x 30 gram

Deze Calendula Creme is een multifunctionele huidcreme. Werkelijk overal voor inzetbaar, ideaal ook bij kleine kinderen. Calendula is al eeuwen bekned om zijn fantastische werking op de huid. Buiten bereik en zicht van kinderen houden. Bewaren beneden 25ºC.

Bewaaradvies A. Vogel Calendula schrale huid creme Zes-pak 6x 30 gram

Bij kamertemperatuur (15-25ºC) op een droge, donkere plaats bewaren. Buiten bereik houden van jonge kinderen.

Meer informatie
Biologisch Nee
Subname Calendula van A.Vogel is een verzachtende crème die de geprikkelde of geschaalfde huid herstelt. Ook bij littekens en zonnebrand.
Levertijd 1 tot 4 werkdagen
Merk A. Vogel
Geneesmiddel Nee
Homeopatisch Geneesmiddel Nee
Gratis verzending Nee